Laptop dla aplikanta

Oferta na wypożyczenie laptopa

Firma DELOS Systemy Komputerowe posiadająca wieloletnie doświadczenie w obsłudze informatycznej oraz w przygotowaniu sprzętu komputerowego dla zdających egzamin Aplikantów proponuje usługę wynajmu laptopa.

Laptopy dla Aplikantów są przygotowane, skonfigurowane i zgodne w 100% z wytycznymi Ministerstwa Sprawiedliwości. W razie jakiejkolwiek awarii sprzętu komputerowego zdający może liczyć na sprzęt zapasowy. Każdy z dostarczonych komputerów wyposażony będzie dodatkowo w przewodową mysz komputerową.

Zdający egzamin Aplikant nie musi się martwić się tym, że aplikacja nie będzie działać poprawnie. To firma DELOS zadba o to, aby sprzęt przygotowany był perfekcyjnie.

Wypożyczone komputery wyposażone są w szybki procesor oraz oryginalny system Windows 10. Każde urządzenie przechodzi szczegółowy audyt techniczny oraz testy wydajnościowe. Po zwrocie sprzętu komputerowego dane z dysków będą bezpiecznie usunięte specjalistycznym oprogramowaniem.

Koszt wynajmu laptopa na cały czas zdawania egzaminu (4 dni) wynosi:

  • 300 zł brutto, jeżeli do dnia 31.03.2021 zostanie opłacona FV proforma
  • 360 zł brutto, jeżeli FV pro forma zostanie opłacone po 31.03.2021, ale nie później niż do dnia 30.04.2021
  • 420 zł brutto, jeżeli FV proforma zostanie opłacona po 30.04.2021

Po opłaceniu FV proforma zostanie wystawiona FV dla każdego zdającego egzamin Aplikanta.

Firma DELOS Systemy Komputerowe przyjmuje zamówienia na wynajem sprzętu komputerowego do dnia 05.05.2021. Po tym terminie nie gwarantujemy dostępności laptopów.

Formularz zamówienia

Proszę wypełnić poniższe dane: