Wideokonferencje

Wideokonferencje i praca zdalna

Komunikacja elektroniczna odgrywa co raz większą rolę w naszym życiu. Coraz częściej jej nieodzownym elementem jest komunikacja wideo, a także współdzielenie treści. Przy wyborze odpowiednich rozwiązań związanych z komunikacją w biurze, szkole czy współpracującym zespole kluczową funkcjonalnością jest ich mobilność. Kurs ten jest naturalnym kierunkiem wynikającym ze zmian w sposobie naszych przyzwyczajeń oraz naszej pracy, potrzebie maksymalizacji wydajności, w tym ograniczeniu kosztów i czasu podróży.

Firma DELOS Systemy Komputerowe dostarcza kompleksowe rozwiązania do realizacji interaktywnej komunikacji multimedialnej, nauki oraz pracy zdalnej.
Nasza oferta obejmuje kompleksowe uruchomienie systemów do interaktywnej komunikacji poprzez dostawę sprzętu i oprogramowania do realizacji wideokonferencji, audiokonferencji i konferencji danych.

Dzięki naszemu doświadczeniu i kompetencjom, oraz skutecznych wdrożeniom wideokonferencji przy zapewnieniu profesjonalnego wsparcia, nasi klienci wykorzystują wideokonferencje jako niezawodne narzędzie komunikacji do pracy zdalnej, szkoleń, zarówno wewnątrz swoich organizacji oraz firm jak i w relacjach ze światem zewnętrznym.